az-ubytovani.info *** Penzion Zuhansta ubytovanie Busovice

*** Penzion Zuhansta ubytovanie Busovice

Penzion Busovice Zuhansta

Rodinný penzión Žuhansta ponúka príjemné a lacné ubytovanie aj celý rad možností pre organizovanie spoločenských podujatí či výletov po okolitej prírode (oblasť rieky Berounky), ktorá je na zozname UNESCO.

Umiestnenie a dostupnosť - Penzión Žuhansta sa nachádza v malebnej dedinke Bušovice uprostred západných Čiech, neďaleko Plzne, mesta svetovo známeho svojim pivom Pilsner Urquel. Po diaľnici je Plzeň 20 minút jazdy, exit 62, Praha 40 minút.

Ubytovanie - Rodinný penzión Žuhansta je novo zrekonštruovaný statok, kde bolo zachované pôvodné rozmiestnenie hospodárskych budov i s klenbou z 19. storočia a veľkou vstupnou bránou. Maximálna kapacita penziónu Žuhansta Bušovice je 20 hostí.

Možnosť vlastného varenia - 3 kuchyne - spoločná a v každom apartmáne.

Pension Žuhansta izby a apartmán
Priestranné izby penziónu Žuhansta sú komfortne vybavené štýlovým nábytkom. Každá izba je ladená do iného odtieňa farby ... trojlôžkové izby Sivá a Žltá, Červená je dvojlôžková izba s možnosťou prístelky, Modrá izba je dvojposteľová, Zelená izba má 2 + 2 lôžka a kuchynský kút, Apartmán Duplex s kapacitou 3 + 2 lôžka a s kuchyňou alebo celý statok 15 + 5 lôžok.

Ak sa neuspokojíte s jednoizbovým ubytovaním, je tu pre Vás pripravený apartmán. Súčasťou celého objektu je malý samostatný domček, skôr sýpka na obilie, novo prerobený na dvojposchodový duplex, so stropnými trámami a štýlovými kamennými múrmi.

Statok disponuje týmto vybavením - TV so satelitom, Wi-Fi, letná terasa (94 m²), letný vyhrievaný bazén, barbecue (BBQ), záhradný nábytok, uzavreté parkovisko. Miestnosť pre bicykle a iné neskladné a objemné veci. Práčka, žehlička, umývačka, sánky (v zime). Hračky a hry pre deti i dospelých. Novo - trampolína 2,4 m, letný solárne vyhrievaný bazén, kolky (Fínsko), badminton, stolný tenis, petanque, turnball.

Penzión Žuhansta služby
Rodinný penzión Žuhansta má pre svojích hostí k dispozícii veľký uzavretý dvor, privátnu záhradu okolo 600 m2, vybavenú kuchyňu, 70 m2 spoločenský salónik s krbom. Vlastné sociálne zariadenie vo všetkých izbách a apartmánoch.

V okolí pensiona Žuhansta sú potraviny 200 m, hospoda a autobusová zastávka aj zastávka MHD do Plzne 100 m. 

Dovolenka na Plzeňsku - Penzión ponúka predovšetkým príjemné ubytovanie v prírode, kde sa o vás postará milý a ochotný personál. Okolie penziónu Žuhansta a Bušovíc je ideálne pre rekreáciu v prírode, navštíviť možno zámky, hrady, zrúcaniny, múzea i divadlo. Napr. Plzeňská Synagóga, zámok Kozel, kláštor Plasy či zrúcanina Radyne, Pivovarské múzeum atď. I milovníci golfu si prídu na svoje. Šesť kilometrov od penziónu sa nachádza nové (2004) 18 jamkové golfové ihrisko. Cyklistika, jazdectvo, pešia turistika, hubárčenie, kúpanie ....

Penzion Busovice Zuhansta - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Busovice Zuhansta - možnosť pripojenia na internetPenzion Busovice Zuhansta - k dispozícii letná terasaPenzion Busovice Zuhansta - golfPenzion Busovice Zuhansta - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Busovice Zuhansta - akceptuje creditné karty VISAPenzion Busovice Zuhansta - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Busovice Zuhansta - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Busovice Zuhansta - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Busovice Zuhansta - Izby s vlastnou toaletou